W ramach organizowanych w naszej uczelni cyklicznych spotkań z pracodawcami, w dniu 14 grudnia 2021 r. odbyło się spotkanie z firmą INNERGO.

W dniu 14 grudnia 2021 roku gościliśmy na Uczelni przedstawiciela firmy INNERGO. O firmie oraz o pracy w niej, wymaganiach stawianych kandydatom, procesie rekrutacji i o swoich doświadczeniach na stanowisku Solution Architecta opowiedział nasz absolwent z kierunku Informatyki – Rafał Chudy – obecnie pracownik INNERGO.
INNERGO to doświadczony integrator ICT. Firma od 2009 zrealizowała ponad 2000 projektów związanych z systemami telekomunikacyjnymi, rozwiązaniami transmisji i przetwarzania danych oraz infrastrukturą Data Center. Zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Partnerzy INNERGO to m.in. Nokia, Aruba, HPE, Alcatel-Lucent Enterprise, Silver Peak, Ascom, Cisco. INNERGO to jedyny w Polsce Apple Authorised Enterprise Reseller z pełną ofertą urządzeń Apple oraz systemów klasy Mobile Device Management.

Spotkanie miało charakter informacyjo-rekrutacyjny, co pozwoliło uczestnikom na zapoznanie się z oczekiwaniami pracodawcy względem przyszłych pracowników. Dodatkowo uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznania się z aktualnymi ofertami programów stażowych i praktyk.