Innergo


O nas

Jesteśmy integratorem rozwiązań technologicznych i dostawcą szerokiej gamy usług z obszaru nowoczesnego ICT.

Stanowimy zespół specjalistów, który wspiera w doborze najlepszych rozwiązań oraz pomaga sprostać wyzwaniom współczesnego biznesu, jakimi są wydajność, mobilność i bezpieczeństwo. Na co dzień integrujemy, kreujemy i wspieramy świat technologii i biznesu, wyznając wspólne wartości.

Bazując na eksperckiej wiedzy integratorskiej z zakresu telekomunikacji i teleinformatyki oraz zdobytemu przez lata doświadczeniu, oferujemy pełne wsparcie w zakresie doboru rozwiązań strukturalnych ICT, a w naszym portfolio znajdują się wszystkie elementy niezbędne do budowy wydajnych sieci w technologiach przewodowych i bezprzewodowych.  Działając kompleksowo nie tylko dostarczamy wybrane rozwiązania, ale również instalujemy je, integrujemy z istniejącymi systemami i wspieramy w ich utrzymaniu. Do realizowania nowoczesnych wdrożeń wykorzystujemy gotowe rozwiązania, czerpiąc z potencjału wiodących producentów takich jak, m.in.: HPE, Alcatel-Lucent Enterprise, Aruba, Cisco, Nokia, ascom czy Apple.

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rozwijającym się potrzebom biznesu – motywowanym przez postęp technologiczny, oferujemy klientom nowy wymiar mobilnej współpracy. Wykonujemy całościowe analizy możliwości zastosowania rozwiązań mobilnych w przedsiębiorstwach różnych branż. Wspieramy w budowaniu strategii mobilności zarówno w obszarze transformacji procesów, jak i w zakresie rozwiązań sprzętowo-aplikacyjnych. Jako jedyni w Polsce posiadamy status Apple Authorised Eneterprise Reseller. Dostarczamy urządzenia Apple wraz z szerokim portfolio usług technologicznych dedykowanych dla biznesu. Wyposażamy przedsiębiorstwa w nowoczesne narzędzia mobilne, otwierając przed nimi zupełnie nowe możliwości. Zwiększamy tym samym ich konkurencyjność na rynku oraz atrakcyjność nie tylko w oczach klientów, ale też pracowników.

 

INNERGO.pl

INNERGO.store

PREZENTACJA – ODKRYJ SIEBIE W INNERGO

OFERTY PRACY:

Inżynier techniczny ds. Data Center (Computing)

Inżynier ds. sieci komputerowych

Młodsza Księgowa  staż

Sales Support – staż

Inżynier Sieciowy / Solution Architect

ODWIEDŹ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Facebook

YouTube

LinkedIn

 

KONTAKT:

Innergo Systems sp. z o.o.
ul. św. Jacka Odrowąża 15,
03-310 Warszawa
tel. 22 87 37 700
biuro@innergo.pl
rekrutacja@innergo.pl


Zobacz również:


Więcej informacji na stronie