BIS – POL


O NAS

Myślisz, że praca za granicą nie jest dla Ciebie? Jesteś w błędzie! Oferujemy bogaty wachlarz ofert dla każdego. Ich różnorodność pozwala na produktywne wykorzystanie wolnego czasu – zaległego urlopu, wakacji, przestoju w pracy, czy po prostu braku zatrudnienia. W większości przypadków nie wymagamy znajomości języków obcych czy posiadania kwalifikacji. Nie ma też ograniczeń wiekowych. Wystarczy tylko motywacja i chęć do pracy.

DLACZEGO MY?

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem – działamy już od przeszło 30 lat. Przez ten okres nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi pracodawcami. Każde zatrudnienie za naszym pośrednictwem jest w pełni legalne, stosujemy się do przepisów polskich i unijnych. Nasza opieka nad pracownikiem rozpoczyna się już od momentu zakwalifikowania i trwa do zakończenia kontraktu, włączając w to pełną organizacją wyjazdu i pobytu za granicą. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia KRAZ oraz Certyfikat Marszałka Województwa Podkarpackiego nr 6782.

OFERTA DLA KAŻDEGO

Z naszych usług korzystają zarówno osoby bezrobotne jak i pracujące, studenci i uczniowie, a nawet całe rodziny. Każdy znajdzie coś dla siebie, od 2-tygodniowego wyjazdu na winobranie do Francji, poprzez  kilkutygodniowe kontrakty wiosną i jesienią, wakacyjne prace dla młodzieży, 2-3 miesięczne wyjazdy sezonowe, aż po kilkumiesięczne oferty pracy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony i znalezienia stabilnego zatrudnienia. Oferujemy prace przy zbiorach, pakowaniu, sortowaniu, w magazynach, dla kierowców i wiele innych.

PRACA I NIE TYLKO

Nasze oferty, oprócz niewątpliwej zalety, jaką jest podreperowanie budżetu, są także doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości, zmiany otoczenia, oderwania się od codziennych obowiązków domowych
i zawodowych, poznania nowej kultury, zwiedzania, ruchu na świeżym powietrzu, sprawdzenia własnych możliwości fizycznych czy podszkolenia języka. Takie połączenie sprawia, że jesteśmy wyjątkowi.

Jeśli zależy Ci na pewności i bezpieczeństwie – zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z naszych usług!
Zapisz się do naszej bazy – złóż aplikację
Więcej informacji znajdziemy na stronie