SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

MERKURY MARKET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., działająca w branży materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
miejsce pracy: Krosno
Oczekiwania wobec kandydatów:
-wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub handlowe
(mile widziani są tegoroczni absolwenci)
-umiejętność analitycznego myślenia i syntezowania danych
-dobra organizacja pracy oraz samodzielności w działaniu
-gotowość do długotrwałej współpracy z pracodawcą, który stworzy możliwość rozwoju kompetencji i awansu
Opis zadań:
-zamawianie towarów i składanie zleceń u dostawców
-monitorowanie poprawności realizowanych dostaw
-planowanie zakupów
-analiza rynku dostawców i poszukiwanie nowych dostawców
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-samodzielność w podejmowaniu decyzji
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających list motywacyjny oraz CV na adres:
Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
ul. Czajkowskiego 51
38-400 Krosno
667663236
kariera@merkurymarket.pl

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno),
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji -na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia,
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza,4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem @7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.