Przydatne linki

www.psz.praca.gov.pl

Wortal Publicznych Służb Zatrudnienia to serwis informacyjny, w którym Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz powiatowe i wojewódzkie urzędy pracy publikują informacje adresowane dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy a także pracodawców.

eures.praca.gov.pl

Usługi sieci EURES są ogólnodostępne i skierowane do poszukujących pracy, zainteresowanych wyjazdem do innego państwa członkowskiegow celach podjęcia pracy oraz do pracodawców, którzy chcą prowadzić rekrutację pracowników z innego państwa członkowskiego UE lub EFTA. Usługi sieci EURES dla bezrobotnych i poszukujących pracy są bezpłatne.

www.ploteus.net

Europejski informator dla studentów zainteresowanych nauką, praktyką i pracą w krajach Unii Europejskiej.

Kalendarz targów pracy

Targi pracy to wydarzenia, które z roku na rok cieszą się coraz większym powodzeniem. Odwiedzają je nie tylko osoby bezrobotne, ale także te, które dopiero będą stawiać pierwsze kroki na rynku pracy albo po prostu chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Można powiedzieć, że obecnie prawie wszystkie uczelnie wyższe, urzędy pracy, ale również firmy prywatne specjalizujące się w tego typu wydarzeniach, chcą organizować swoje targi pracy.

Aby być z nimi na bieżąco, polecamy śledzić interaktywny Kalendarza HR serwisu Employear.com. To właśnie w nim znajdują się wydarzenia bardzo mocno związane z rynkiem pracy, oczywiście wspomniane już targi pracy, ale również konferencje, meeet-upy czy warsztaty. Kalendarz HR umożliwia filtrowanie wydarzeń ze względu na miejsce wydarzenia, datę oraz kryterium dostępności (płatne lub darmowe).

Zapraszamy do śledzenia kalendarza Employear.com, który można znaleźć pod adresem:

https://www.employear.com/wydarzenia

www.interviewme.pl

InterviewMe to popularny blog z praktycznymi poradami dla osób poszukujących pracy.

Na stronie znajdziesz dziesiątki artykułów, które pomogą Ci napisać skuteczne CV, list motywacyjny oraz przygotować sie do rozmowy kwalifikacyjnej.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyszukiwarki ofert pracy. Wyszukiwarka jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Nie zawiera żadnych odnośników do treści komercyjnych.

https://interviewme.pl/oferty-pracy

http://pl.jooble.org/

Jooble jest stroną, stworzoną z jedynym celem: pomóc Ci znaleźć godną pracę. Na Jooble znajdziesz wszystkie oferty pracy dostępne na rynku. Wpisując zapytanie do wyszukiwarki ofert, otrzymasz linki najlepiej odpowiadające Twoim oczekiwaniom, a więc oferty z ponad 220 stron pracy w Polsce. Postaraliśmy się stworzyć Jooble takim, aby portal maksymalnie oszczędzał Twój czas i starania: żeby wpisując jedno zapytanie, znalazłeś pracę, pasującą w 100 procent Twoim wymaganiom.

pl.jobsora.com

Wyszukiwarka, dzięki której studenci/absolwenci mogą bardzo szybko i w prosty sposób znaleźć pracę.

neuvoo.pl

Sprawdź neuvoo.pl – miejsce w sieci, w którym zbierane są wszystkie, co do jednej, oferty pracy dostępne w Internecie. Znalezienie pracy marzeń do łatwych zadań nie należy, ale na pewno łatwiej jest się za to zabrać, mając przed sobą gigantyczny katalog pełen możliwości. Neuvoo.pl to kanadyjski startup, który otworzył polską wersję swojego agregatora ofert pracy pod koniec ubiegłego roku. Pomysł jest prosty: specjalnie napisany program przeszukuje sieć pod kątem ogłoszeń na temat wolnych miejsc pracy, a później wyświetla je na stronie http://neuvoo.pl
A więc Neuvoo to google w kategorii ofert pracy – i to tu znajdziesz w jednym miejscu wszystkie ogłoszenia i oferty, jakie aktualnie dostępne w Polsce.

www.najlepszapraca.pl 

Największy w Polsce katalog bezpłatnych ogłoszeń o pracę dla wszystkich poszukujących zatrudnienia.

www.praca.pl

Portal PRACA.PL jest internetowym portalem ogłoszeń o pracę.

www.students.pl

Portal praktyk i staży, którego głównym celem jest pomoc studentom i absolwentom uczelni wyższych w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy.

www.eurostudent.pl

Eurostudent.pl to codziennie aktualizowany portal studencki, założony w 2001 roku przez Feniks Media Group (www.feniksmedia.pl), wydawcę m.in. czasopisma dla studentów „Eurostudent”. Portal dostarcza studentom aktualnych informacji i porad dotyczących życia studenckiego oraz zawodowego. W ramach portalu eurostudent.pl działają także serwisy: Języki obce (www.jezyki.eurostudent.pl) oraz  specjalny vortal poświęcony praktykom, stażom i pracy (www.praktyki.eurostudent.pl). Polecamy także dział Konkursy, dzięki któremu każdy użytkownik ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody oraz newsletter, dający studentom szansę bycia na bieżąco z nowościami.

www.szukampracy.pl

Wspólnie z firmami rekrutacyjnymi tworzymy jeden z najbardziej przyjaznych, efektywnych i nowoczesnych portali ogłoszeń pracy w Polsce.

Adresy stron internetowych zajmujących się pośrednictwem pracy

www.strefapracy.eu

www.abcpraca.pl

www.careerjet.pl

www.hrk.pl

www.infopraca.pl

www.itcpraca.pl

www.jobland.pl

www.jobs.pl

www.money.pl

www.praca.gazeta.pl

www.praca.interia.pl

www.pracodawca.com

www.pracuj.pl

www.runtimepolska.pl

www.adzuna.pl/pl