Inkubator Przedsiębiorczości Krosno

Inkubator Przedsiębiorczości Krosno – tekst na stronę Wirtualnych Targów Pracy

Inkubator Przedsiębiorczości Krosno to nowe miejsce na mapie miasta, przeznaczone dla młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi. Znajdziesz tutaj wsparcie w zaplanowaniu, założeniu i prowadzeniu swojego pierwszego biznesu.

Nie musisz, jak większość, pracować na etacie. Jeżeli masz ciekawy pomysł na własną działalność, pomożemy Ci go zrealizować. Dzięki nowoczesnym technologiom w Krośnie możesz prowadzić i rozwijać biznes o zasięgu na całą Polskę, a nawet cały świat.

Co Inkubator Przedsiębiorczości Krosno oferuje studentom i absolwentom?

Wsparcie doradcze

Jak stworzyć biznes plan i sprawdzić, czy biznes się opłaci? Jak założyć firmę? Jaką wybrać formę prawną działalności i jaką formę opodatkowania? Gdzie szukać środków na rozwój? Jak pozyskiwać klientów? Nasi doradcy pomogą Wam znaleźć odpowiedzi na te pytania.

W Inkubatorze będzie dostępne doradztwo indywidualne z zakresu przedsiębiorczości, prawa, podatków, pozyskiwania funduszy, zakładania firmy, a także różnego rodzaju warsztaty i szkolenia dla początkujących przedsiębiorców. Zadbamy o to, żeby wsparcie było dopasowane do Waszych potrzeb.

Ciekawe kontakty

Chcemy, żeby to miejsce sprzyjało powstawaniu kreatywnych pomysłów i nawiązywaniu ciekawych znajomości. Tutaj poznasz ludzi reprezentujących różne branże, z którymi można wymienić doświadczenia, nawiązać współpracę, stworzyć coś wspólnego.

Poznasz także doradców, mentorów i przedstawicieli lokalnego biznesu, współpracujących z Inkubatorem – być może przyszłych odbiorców Twoich produktów lub usług. Sieć kontaktów jest bardzo cenna w biznesie – u nas będziesz ją rozwijać i nauczysz się tzw. networkingu.

Możliwość wynajęcia biura lub powierzchni produkcyjnej oraz korzystania z zaplecza szkoleniowo – konferencyjnego

Oferujemy 27 nowoczesnych pomieszczeń biurowych, umeblowanych, klimatyzowanych, o powierzchni od 11 m2 do 70 m2.

Dla firm produkcyjnych mamy do dyspozycji 11 boksów produkcyjnych o powierzchni od 180 m2 do 350 m2. Każdy z nich posiada antresolę, na której można urządzić biuro lub magazyn.

Dostępna będzie także wspólna przestrzeń socjalna, sprzyjająca nawiązywaniu kontaktów.

Inkubator dysponuje trzema salami szkoleniowo – konferencyjnymi, z których każda może pomieścić ponad 30 osób. Wszystkie posiadają pełne zaplecze multimedialne i można je wynająć do organizacji różnego rodzaju szkoleń, warsztatów oraz spotkań.

Przestrzeń coworkingowa, czyli biurko na godziny

Coworking jest świetnym rozwiązaniem dla studentów, freelancerów, zwykle pracujących w domu, jak i przedsiębiorców, którzy nie chcą wynajmować stałego biura. W tym miejscu pracujesz w towarzystwie innych ludzi, możesz czerpać z twórczej atmosfery i korzystać z wielu udogodnień.

Do dyspozycji pozostaje 12 miejsc przy biurkach oraz w wygodnych lożach. Zapewniamy szybki Internet, dostęp do zamykanych szafek, komputerów oraz drukarki i skanera. Będzie można także napić się kawy lub herbaty.

Liczymy, że zrodzą się tutaj ciekawe projekty współpracy.

Działaj z nami! Startujemy w lipcu 2021 r.

Projekt pn. „Utworzenie Inkubatora Przedsiębiorczości na terenie Gminy Miasto Krosno” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Inkubator Przedsiębiorczości Krosno

ul. F. Żwirki i S. Wigury 15

38-400 Krosno

tel.: 13 43 621 06

e-mail: biuro@ip-krosno.pl

Facebook: https://www.facebook.com/InkubatorKrosno