BEZPŁATNE WARSZTATY ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ – 8 STYCZNIA 2020 R. W KROŚNIE

Zapraszamy studentów oraz absolwentów do udziału w bezpłatnych warsztatach rozwijających kreatywność.

Nie zwlekaj zapisz się już dzisiaj, liczba miejsc ograniczona!!!

Bezpłatne warsztaty rozwijające kreatywność – 8 stycznia 2020 r. w Krośnie.

Zapraszamy do udziału w programie „Projektanci Innowacji PFR”, czyli warsztatach design thinking.

Warsztaty odbędą się 8 stycznia 2020 r. w godzinach 9:00 – 17:00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. S. Pigonia w Krośnie, ul. Kazimierza Wielkiego 6, sala nr 25.

Organizatorami wydarzenia są Google, Polski Fundusz Rozwoju, Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o. we współpracy z Miastem Krosnem i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. S. Pigonia w Krośnie.
Podczas warsztatów wykwalifikowani trenerzy będą uczyć kreatywnego myślenia i tworzenia innowacyjnych pomysłów. Program ma wspierać rozwój ekosystemu innowacji w naszym kraju poprzez kształtowanie i rozwijanie umiejętności miękkich, szczególnie wśród osób zainteresowanych kreatywnym myśleniem. Umiejętność ta jest kompetencją przyszłości oraz niezbędną składową rozwoju wielu środowisk, w tym młodych osób, które jeszcze się uczą lub właśnie wchodzą na rynek pracy oraz osób doświadczonych, które już pracują w swoim zawodzie.
Projektanci Innowacji PFR – dla kogo jest ten program?
Głównymi kryteriami uczestnictwa są chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami.
Na warsztatach będzie można m.in. zapoznać się z metodą design thinking. Jak tłumaczą organizatorzy jest to usystematyzowany proces rozwoju pomysłu od początkowej idei do stworzenia prototypu.

Trenerzy pokażą jak zidentyfikować realne problemy użytkowników, tworzyć radykalnie innowacyjne rozwiązania i testować stworzone koncepcje produktów i usług. Google chce w ten sposób nie tylko dzielić się doświadczeniem i metodami stosowanymi w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i technologii, ale również pokazać jak w praktyce wykorzystać tę metodykę.
– Warsztaty są jednym z działań, którymi wspieramy młodych, przedsiębiorczych mieszkańców naszego miasta – informuje dr Tomasz Soliński, zastępca prezydenta Krosna. – Serdecznie zapraszam do udziału wszystkich zainteresowanych. Szczególne zaproszenie kieruję do studentów, osób startujących w biznesie i takich, które myślą o założeniu własnej działalności.
Liczba miejsc jest ograniczona, zapisz się już dziś!
Link do rejestracji:
https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pci-krosno-0801/
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to, nad czym chcesz pracować. Na tej podstawie zostaną wybrani uczestnicy.
„Efektem warsztatów ma być nie tylko zdobycie umiejętności kreatywnego myślenia. Mają one przede wszystkim pozwolić na tworzenie być może wielkich polskich wynalazków na skalę światową” – dodaje dyrektor zarządzająca Google Polska Agnieszka Hryniewicz-Bieniek.