„Zoomowanie” w Academii, czyli kursy językowe zdalnie

Z radością informujemy, że Academia wznowiła swoją działalność i po 2-miesięcznej przerwie uruchomiła kursy językowe, zapraszając kursantów do nauki zdalnej. Kursy odbywają się z wykorzystaniem licencjonowanych platform Zoom, umożliwiających kontakt audio i video z lektorem oraz pozostałymi członkami grupy. Dzięki nowoczesnym narzędziom, lektorzy Academii mogą udostępniać kursantom materiały edukacyjne w postaci graficznej oraz plików audiowizualnych, co sprawia że efektywność prowadzonych zajęć jest porównywalna z lekcjami stacjonarnymi.

Zarówno lektorzy, jak i kursanci Academii, doskonale odnajdują się w tej formie nauki. Doceniamy te nowoczesne rozwiązania w obszarze komunikacji, przekazywania wiedzy i troski o rozwój umiejętności językowych naszych uczniów. Z naszych obserwacji i doświadczenia wynika, że taki sposób uczenia się to również fantastyczna alternatywa dla osób nieśmiałych, którym brak pewności siebie w normalnych warunkach szkolnych.

Polecamy zdalne kursy językowe w Academii absolutnie wszystkim. Nie wiadomo, jak będą nadal funkcjonowały instytucje edukacyjne w dobie pandemii, ale jako nauczyciele z pewnością wiemy jedno – długie przerwy nie są wskazane w nauce języka obcego. Kurs językowy, aby był skuteczny, potrzebuje stałego rytmu, dynamiki i ciągłości. Tylko wtedy możemy osiągnąć zakładany progres i mówić o rozwoju lingwistycznych umiejętności.

Oferta kursów w Academii pozostaje otwarta dla nowych klientów, więc jeśli szukasz lekcji językowych online, skontaktuj się z nami.

Informacja o kursach
Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
38-400 Krosno
Rynek 1, pok. 9
Tel. 13 43 755 15
E-mail: academia@kpu.krosno.pl