’Szalona noc’ w Academii

6 listopada w Academii odbyło się Halloween Party, w którym wzięło udział 80 najmłodszych kursantów (dzieci w wieku 5-12 lat).
Impreza rozpoczęła się przedstawieniem w języku angielskim, którego celem była prezentacja treści  dotyczących Halloween, jego symboli, zwyczajów i tradycji. To przecież obowiązkowy zestaw pytań z zakresu kultury krajów anglojęzycznych na olimpiadach i innych konkursach z języka angielskiego. Po słodkim poczęstunku rozpoczęły się gry i zabawy językowe, m. in. Halloweenowe quizy, krzyżówki, bingo i rymowanki w myśl towarzyszącej lektorom zasadzie, że nauka języka może być fascynującym, ekscytującym doświadczeniem. Najmłodsze dzieci wykonały papierowe maski, przyozdobione wzorami własnego pomysłu. Następnie w rytm Halloweenowych melodii, w szalonych kostiumach i makijażach uczestnicy imprezy bawili się wspólnie do późnego wieczoru!

To była kolejna cykliczna impreza tematyczna przygotowana przez lektorów Academii z myślą o najmłodszych uczniach, dzięki której poznali choć w części kulturę krajów anglojęzycznych, mieli też okazję do pełnej integracji i pokazania, że stanowią bardzo zgrany zespół.

Galeria zdjęć