Charytatywny bieg w Academii

Kochani Kursanci!

Drodzy Rodzice!

Z wielką przyjemnością i entuzjazmem ogłaszamy, że w czerwcu br. odbędzie się 1. charytatywny bieg w Academii. Celem tej inicjatywy jest propagowanie działalności dobroczynnej, kształtowanie postaw prospołecznych i altruistycznych wśród naszych uczniów, uwrażliwienie na krzywdę innych, a przede wszystkim – realne wsparcie potrzebujących.

Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym projekcie wszystkich kursantów Academii oraz ich rodziny. Jako, że nasza społeczność zrzesza mnóstwo fantastycznych ludzi o wielkich sercach, wspaniałych charakterach i otwartych umysłach, razem mamy ogromną siłę. Wykorzystajmy tę moc i pomóżmy tym, którzy potrzebują naszego wsparcia! Wspólnie zebrane kilometry i środki przekażemy na wybrany cel dobroczynny, a każdy aktywny uczestnik naszej akcji otrzyma pamiątkowy dyplom i medal.

Być może ktoś w Academii będzie chciał skorzystać z takiej formy pomocy? Być może wśród Waszych przyjaciół lub bliskich są osoby, które czekają na takie wsparcie? Napiszcie do nas na adres academia@kpu.krosno.pl z dopiskiem: Academia charytatywnie. Na Wasze sugestie dotyczące beneficjentów tego projektu czekamy do 15 maja.

Biegowa akcja w Academii będzie podzielona na kategorie wiekowe, kilometrowe, indywidualne i rodzinne. Miłośnicy Nordic Walking również są mile widziani. Jeśli zniesione zostaną obostrzenia, zaprosimy Was na piknik do naszego kampusu w Suchodole, gdzie zostaną przygotowane odpowiednie trasy. Jeśli sytuacja epidemiologiczna będzie nadal poważna, bieg będzie miał charakter zdalny, a Wasze kilometry zliczy aplikacja.

Szykujcie sportową formę! Więcej szczegółów już wkrótce!