Akademickie Klimaty PANS – było twórczo i naukowo

Niepowtarzalny klimat wydarzenia oraz wspaniała pogoda sprawiły, że mogliśmy odczuć niezwykłą i niepowtarzalną atmosferę panującą w tych dniach w Krośnie, w ramach Karpackich Klimatów 2023.

Akademickie Klimaty PANS są wspaniałym przedsięwzięciem, sprawiają radość i przyjemność wszystkim odwiedzającym. Spotkanie z dr Henrykiem Różańskim i dr Dominikiem Wróblem w ramach cyklu
„ Z polskich ziół ciągnione treści” pn. Rośliny lecznicze torfowisk. Torf w medycynie, przybliżyło wielu sympatyków zielarstwa informacji na temat lokalnych roślin i ich potencjale terapeutycznym.

Uczestnicy mogli skorzystać z przygotowanych specjalnie na ten dzień stref naukowych – Technicznej, Językowej, Pedagogiki oraz Zdrowia i sportu.  Bawiąc się i rozwiązując zagadki dzieci i dorośli pogłębiali tajniki nauki, a kręcące się nieustannie Akademickie Koło Fortuny dostarczyło im ciekawe nagrody i upominki.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej

Nie byłoby tego wspaniałego wydarzenia bez pracowników i studentów Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie. Dziękujemy, że byliście z nami.

Do zobaczenia za rok.