18. Wyścig Górski PRZĄDKI – VALVOLINE rusza już w ten weekend!

Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie będąca partnerem tegorocznej edycji wydarzenia, które rozpocznie się 17 września na Rynku w Krośnie zaprasza zarówno miłośników motoryzacji jak i wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą i rozrywką.

Agencja UMA – Agnieszka Wołkowicz

KPU jako uczelnia kształcąca na kierunku Mechanika i budowa maszyn, przy którym działa Studenckie Koło Naukowe ROTOR przygotowała prezentację bolida Piły oraz innych technicznych nowinek, z którymi pracują nasi studenci.

Dla każdego chętnego będzie możliwość skorzystania z pomiarów poziomu saturacji i ciśnienia tętniczego krwi, a także sprawdzenia swojego BMI, które wykonają nasi studenci Pielęgniarstwa i Wychowania fizycznego. Zapraszamy w piątek 17 września od godziny 10.30 na krośnieński Rynek – imprezę otworzy badanie kontrolne samochodów wyścigowych.

W godzinach 12:00-14.00 na naszej auli przy ul. Kazimierza Wielkiego odbędzie się szkolenie „Nowoczesne płyny eksploatacyjne samochodów hybrydowych” oraz „Zasady bezpieczeństwa podczas rozgrywania wyścigu samochodowego”.

Na koniec dnia o godz. 18:00 na Rynku w Krośnie zaplanowano koncert zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”.

W pozostałe dwa dni – sobota 18 i niedziela 19 września – wydarzenie przenosi się na drogi Gminy Korczyna, gdzie będzie można kibicować zawodnikom.

Wielkie emocje przed nami, trzymamy kciuki za uczestników i życzymy dobrej zabawy!

Program wydarzenia